טלפון: 04-6733002  |  דוא"ל: info@ycmerkavim.com

יתרונות של ארגזים למשאיות עבור מפעלים וחברות במשק

כאשר יש לנו מפעל מזון או מפעל חקלאי המטרה שלנו היא לספק לקהל הלקוחות שלנו את המוצרים באופן הטרי והמהיר יותר. הובלה של סחורה חקלאית חייבת להיות בקירור ובתנאים היגייניים טובים. אחת הדרכים להפוך את ההובלה של הסחורה החקלאית שלנו כמו מוצרי בשר, פירות או ירקות היא להוביל אותם באמצעות משאית קירור מקצועית.

שכירת משאית קירור מקצועית מחברה אמינה יכולה לאפשר לנו להיות בטוחים שאיכות המוצרים שלנו והטריות שלהם תשמר לאורך זמן כך שהלקוחות יוכלו ליהנות ממנה באופן הטוב ביותר. אנחנו בחברת י.כ מרכבים מתמחים בהשכרה של משאיות קירור למפעלים חקלאיים באופן המקצועי והטוב ביותר תוך שמירה על בקרת איכות ובטיחות ההובלה.

יתרונות של ארגזי קירור למפעלי מזון

מפעלי מזון רבים זקוקים לשירותים של משאית קירור לשם הובלה של הסחורה שלהם ללקוחות שלהם. משאיות קירור איכותיות יכולות לאפשר לנו לשמור על טריות המוצרים שלנו לאורך זמן. ישנם מוצרים כמו מוצרי חלק או מוצרי בשר שלא בטיחותי להוביל אותם ללא קירור ראוי.

הובלה ללא קירור יכולה לגרום למוצרי המזון להתקלקל ולהיות לא ראויים למאכל. הקפדה על הובלה בקירור יכולה לאפשר לנו לשפר את איכות השירות ואת איכות המוצרים שאנחנו מביאים ללקוחות שלנו. מומלץ מאוד לבחור להוביל בקירור בטמפרטורה שמותאמת אישית לסוג המוצרים שאנחנו מובילים – הובלה של מוצרי בשר או מוצרי חלב דורשת גובה טמפרטורה שמתאים לכל אחד מהמוצרים.

עוד חשוב להבדיל בין הובלה של מוצרים טריים ובין הובלה של מוצרים קפואים – שצריכים הובלה בטמפרטורות הרבה יותר נמוכות.

יתרונות של ארגזי קירור לחברות קייטרינג

ישנם יתרונות רבים בהשכרת משאית קירור לחברות קייטרינג. חברות קייטרינג מובילות את המזון שהן מבשלות לאירועים מהמטבחים שלהם למקום בו האירוע נערך.

כמעט כל חברות הקייטרינג מובילות חלק מהאוכל לאחר שהוא כבר בושל וכל מה שצריך לעשות זה לחמם אותו לפני האירוע. משאיות קירור ייחודיות יכולות לאפשר לחברות קייטרינג לייעל את אופן העבודה שלהן באירועים שונים והן מאפשרות להן לבשל אוכל איכותי ללקוחות שלהם בכמויות גדולות יותר.

כאשר חברת קייטרינג צריכה להכין אוכל לאירוע של 200 או 400 אנשים היא לא יכולה לבשל את כל האוכל במקום האירוע ואם יש לה אפשרות לשנע חלק מהאוכל מהמטבחים שלה לאולם האירועים יכולה לאפשר לה לשפר את איכות השירות וההכנות של האוכל לאירוע.

עקבו אחרינו: